Satelitný prijímač Amiko Mini HD SE vhodný aj na cesty

Amiko mini hd se

Univerzálny satelitný prijímač Amiko mini HD SE

O základných funkciách, ktoré satelitný prijímač Amiko Mini HD SE ponúka, sa dočítate na takmer každej internetovej stránke, po tom, čo do Googlu zadáte názov tohto modelu. Ja som sa však rozhodla naňho pozrieť aj z troška inej stránky, ktorá určite bude zaujímať aj všetkých tých, ktorí milujú cestovanie a aj počas neho chcú mať stále k dispozícii svoju televíziu. Prečo je na takýto účel vhodný práve Amiko Mini HD SE? Čítajte a dozviete sa!

Kompaktná Mini verzia satelitného prijímača

Prvým dôvodom, pre ktorý je Amiko Mini HD SE satelitný prijímač vhodný aj na cesty, sú jeho kompaktné rozmery. Nie nadarmo sa totižto nazýva „Mini“ – bol totižto vyrobený ako menšia verzia modelu Amiko HD 8240, ktorý bol síce vysoko kvalitný, avšak nepraktický a tiež finančne náročnejší. Vďaka rozmerom, ktoré však má jeho Mini verzia, si ho môžete zobrať so sebou naozaj kdekoľvek.

12V zdroj vám umožní používať Amiko Mini HD SE kdekoľvek!

Druhým dôvodom sú jeho široké možnosti, pokiaľ ide o využitie energie na jeho „poháňanie“. Fungovať totižto môže na mobilnej, RV alebo „kempingovej“ elektrickej energii, vďaka tomu, že je poháňaný iba 12V zdrojom. Napojiť ho tak môžete prakticky na čokoľvek – na nabíjačku do auta alebo na čokoľvek, čo má zodpovedajúci kábel (čo vďaka univerzálnemu a štandardne používanému konektoru nie je problém).

Keď nie je k dispozícii satelitný signál…

Nemáte počas ciest k dispozícii satelitnú anténu? To vôbec nevadí, pretože Amiko Mini HD SE je schopný prehrávať štandardné (MPEG-2 / MPEG-4) formáty multimediálnych súborov. Stačí teda, že si svoje obľúbené filmy alebo seriály dáte na USB, ktoré následne napojíte do prijímača a na svojom televízore ich môžete pohodlne sledovať. Takisto, ak máte k dispozícii prenosný 3G alebo 4G hotspot, vďaka WiFi N modulu môžete cez Amiko Mini HD SE sledovať napr. videá na YouTube.

Amiko mini HD SE

Prenosný satelitný prijímač ako doplnok na cestovanie

Spoľahlivý a odolný satelitný prijímač na dovolenku

Nuž a posledný dôvod, prečo zobrať satelitný prijímač Amiko Mini HD SE so sebou aj na dovolenku – je vyhotovený z naozaj odolných materiálov, takže sa pri nárazoch či pádoch nemusíte hneď obávať jeho poškodenia. Zoberte ho teda pokojne so sebou na kempingovú dovolenku alebo na cesty do karavanu – určite sa naňho budete môcť spoľahnúť!

Zanechať odpoveď