Thajsko dovolenka – destinácia, ktorá sa stala turistickým hitom

Ak milujete cestovanie a dovolenky, ktoré majú čo ponúknuť a kde okrem skvelých pláží nájdete aj množstvo ďalších atrakcií i dovolenkového vyžitia, potom je Thajsko dovolenka pre vás tým pravým dovolenkovým cieľom. V tejto veľmi populárnej a vyhľadávanej destinácii sa rozhodne nudiť nebudete ani v prípade, že by ste v Thajsku mali stráviť celý jeden mesiac, pretože v prípade Thajska je týždňový pobyt skutočne veľmi málo na to, aby ste stihli zažiť aspoň to najlepšie z krajiny, ktorá ponúka prekrásne tropické pláže a prírodné scenérie, ale aj históriu, pamiatky, nákupy, exotickú gastronómiu a tiež golf, masáže či dokonca jazdu na slonoch.

thajsko dovolenka

Thajsko dovolenka je jednou z najvyhľadávanejších destinácií. Ak sa aj vy chcete pochváliť, že ste videli toto krásne miesto, pridajte sa k návštevníkom Thajska.

Thajsko dovolenka pre náročných aj pre dobrodružné povahy

Thajsko dovolenka je určená akémukoľvek typu turistov, či už ide o náročnú klientelu, ktorá vyhľadáva skutočný komfort v luxusných päťhviezdičkových rezortoch, ako aj pre dobrodružné typy, ktoré vyrážajú do Thajska na vlastnú päsť a uspokoja sa aj so skromnejším a lacnejším ubytovaním. V druhom prípade je najväčšou investíciou najmä kúpa letenky, pretože ostatné náklady (ubytovanie, strava) sú výrazne nižšie ešte aj oproti našim domácim podmienkam a prestravovať sa môžete doslova za pár eur denne. Oplatí sa sledovať Last Minute letenkové ponuky, ktoré vás príjemne prekvapia.

thajsko dovolenka

Rezorty sú v Thajsku zväčša luxusné. Zažijete tu dokonalý oddych pri drinku a dobrom jedle.

Thajsko dovolenka plná relaxu a poznávania

Thajsko dovolenka je ideálnou kombináciou relaxu na prekrásnych exotických plážach a poznávania nových zaujímavých miest a inej kultúry, čo vám prinesie množstvo nových, dosiaľ nepoznaných zážitkov. Špecialitou Thajska sú napríklad plávajúce trhy na kanáloch riek, výlet na slonoch do džungle či mesto Bangkok, kde sa striedajú pouličné trhoviská s luxusnými obchodnými ulicami a nákupnými centrami (môžete tu nakúpiť napr. aj rôzne darčeky) a tiež úžasné historické pamiatky, ako napr. Grand Palace i rôzne budhistické chrámy. Vyskúšať miestne špeciality, ako napr. vyprážané banány či rôzne kombinácie veľmi chutného tradičného jedla z ryže, mäsa i rýb, patrí tiež k lákadlám, ktoré Thajsko dovolenka turistom ponúka. A že je skutočne o čo stáť, sa môžete presvedčiť sami aj práve teraz počas zimných či prvých jarných mesiacov, kedy sú na dovolenku v tejto destinácii ideálne klimatické podmienky.

Zanechať odpoveď