Thajsko je destináciou neobmedzených možností

Exotika v tom pravom zmysle slova. Raj pre novomanželov, aj pre slobodných. Romantika, aj nočné dobrodružstvá, na ktoré sa do smrti nezabúda. Thajsko je jednoznačne krajinou neobmedzených možností. Na prvý pohľad sa zdá, že takáto dovolenka nebude cenovo dostupná, ale opak je pravdou. Okrem leteniek nie sú náklady žiadnou prekážkou. Thajsko je mimoriadne lacnou záležitosťou. Samozrejme je na vás, či sa rozhodnete navečerať v prvej reštaurácii s výhodnou pozíciou priamo na pláži, alebo si zájdete ďalej do mesta, kde sa najete minimálne rovnako kvalitne, ale za to niekoľkonásobne lacnejšie.

Thajsko

To musíte zažiť.

Thajsko je semeniskom romantiky, aj hriechov

Thajsko sa stalo zemou zasľúbenou pre celý svet. Nájdete tu naozaj vysokú diverzitu turistov z celého sveta. Je to tým, že tu nájdete naozaj všetko, čo k poriadnej dovolenke potrebujete. Nočný život je tu na vysokej úrovni. Slobodných mužov z celého sveta láka sexturizmus, ktorý patrí k najpopulárnejším na svete práve v Thajsku. Rozlúčky so slobodou sa tu vedia natiahnuť aj na niekoľko dní. Záleží na výdrži. Naopak láskou opantané páry si tu užívajú medové týždne, alebo si tu svadbu priamo zariadia, a to na slnečnej pláži. To je romantika, ako sa patrí.

Thajsko

Nádherné a nezabudnuteľné miesto.

Cestovať po Thajsku je radosť

Pokiaľ patríte medzi typy, ktoré na hoteloch neobsedia a radi by krajinu skôr spoznávali cestovaním, prídete si na svoje. Cestovať je v krajine jednoduchou záležitosťou. Zvládne to aj neskúsený cestovateľ. Spoznávať môžete krásy úpätí skál, ale pomocou plavby aj nedotknuté pláže na malých ostrovčekoch posiatych po celom pobreží Thajska. Nezabúdajme na miestnu kuchyňu, ktorá je ľahká a chutná, navyše cenovo dostupná, čo tiež poteší. Strava sa skladá najmä z ryže, rezancov, zeleniny a kuracieho mäsa. Kvôli originálnemu thajskému jedlu sem cestujú gurmáni z každého kúta Zeme. Niet sa čomu čudovať. Radi potešia svoje zmysly a rozšíria svoje dosiaľ nepoznané gastro zážitky. Thajsko je skutočne krajinou pre každého.

Zanechať odpoveď