Tieto futbalové zájazdy sa určite vyplatili

futbalové zájazdy

Pre fanúšikov Manchestru boli futbalové zájazdy určite zážitkom

Ten, kto využil futbalové zájazdy na predposledné kolo skupinovej fázy Ligy majstrov, tak určite neľutoval. Osem zápasov prinieslo dramatické okamihy, prekvapenia ale aj jednoznačne víťazstvá favoritov. Barcelona, Chelsea a Porto s prehľadom prevalcovali svojich súperov, no šlágrom utorkovej nádielky bol určite zápas medzi trápiacim sa Manchestrom City a Bayernom Mníchov. Na Etihad stadium sa totiž odohral neuveriteľný zápas, ktorý zdvihol zo stoličky snáď každého fanúšika a bezpochyby spĺňal tie najprísnejšie futbalové kritéria.

Futbalové zájazdy sa môžu stať zážitkom, na ktorý nezabudnete

Začiatok patril opatrnému futbalu a obidve mužstvá sa navzájom len „oťukávali“. Ozajstné futbalové divadlo zahájila až 20. minúta a faul obrancu Bavorov vo vlastnej šestnástke na Sergia Agüera, po ktorom pochopiteľne nasledovala penalta a tiež červená karta pre hriešnika Mehdiho Benatiu. Sám faulovaný penaltu premenil a naklonil misky váh na stranu domácich. Po tomto góle sa čakalo od domácich, že prevezmú kontrolu nad stretnutím. To však už 40. minúte vyvrátil gólom Xabi Alonso a rána pod pás pre domácich prišla už o päť minút neskôr, keď sa v posledných sekundách prvého polčasu presadil poľský ostrostrelec Robert Lewandowski. Po zahájení druhého polčasu sa pokúšali domáci o dobytie Neuerovej bránky, no ich tlak nebol natoľko enormný, aby si to obrana nemeckého majstra nedokázala postrážiť. No závery oboch polčasov boli ako cez kopírak s jediným rozdielom, a to, že hrdinom sa stal Sergio Agüero. V 85. minúte, po chybe v strede poľa vyštartoval argentínsky útočník s loptou a presnou strelou prekonal Neuera. Vyburcovaná atmosféra hnala domácich dopredu a v nadstavenom prišiel moment, ktorý ostane v pamäti fanúšikov a hráčov ešte dlho. Po odrazenej lopte sa jej zmocnil hrdina večera Agüero a poslal loptu do siete a strhol na stranu „citizens“ tri body, ktoré tak potrebovali.

Messiho ďalší hattrick

futbalové zájazdy

…rovnako ako aj pre fanúšikov Bayernu

FC Barcelona si prehľadom poradila s APOELOM Nikózia, keď dokázala streliť štyri góly a udržať čisté konto. Táto noc zrejme patrila argentínskym útočníkom, čo potvrdil aj čerstvý držiteľ rekordu španielskej ligy v počte strelených gólov Lionel Messi. Katalánsky trpaslík vstrelil ďalší hattrick za sebou a ku nemu sa pridal jedným gólom aj Luis Suárez a potešili všetkých, ktorí využili futbalové zájazdy na zápasy Barcelony.

Zanechať odpoveď