TV karty

TV Karty

TV Karta Skylink

TV karty slúžia na dekódovanie digitálnej distribúcie slovenských a českých TV a rozhlasových staníc prostredníctvom satelitu technológiou DVB-S (Digital Video Broadcasting – Satelite). Sú určené pre dopravenie signálu na pozemné vysielače pre jednotlivý príjem satelitnými prijímačmi, tzv. set top boxmi. Výhodou DVB-S je, že ponúka špičkovú digitálnu kvalitu veľkého množstva TV programov na celom území Slovenskej republiky. Vďaka satelitu môžete prijímať stovky TV kanálov.

TV karta je dôležitá pre sprístupnenie vybraných kódovaných satelitných TV staníc. Väčšina týchto programov zo základného balíka slovenských a českých TV staníc je sprístupnená bezplatne, voliteľné extra TV programy si môžete kedykoľvek predplatiť. Niektoré TV karty prijímajú všetky kanály vo všetkých jazykových prevedeniach.

Široké využitie TV karty

Teraz môžete sledovať vaše obľúbené programy aj na cestách a bez televízoru. Teší to najmä všetkých športových fanúšikov alebo seriálových nadšencov. TV karty pre mobilné telefóny sú novinkou, ktorú využijete skutočne kdekoľvek. Okrem toho sa môžete rozhodnúť pre TV karty do PC. Miniatúrne DVB-T tunery / karty sa zapájajú do USB portu a pre príjem signálu v miestach s horším signálom býva väčšinou v balení k dispozícii aj anténa. Príjem takéhoto vysielania býva umožnený v SD i HD rozlíšení. K dispozícii je aj diaľkové ovládanie pre jednoduchšiu obsluhu a redukciu pre pripojenie k štandardnej izbovej anténe. Takéto TV karty vykonávajú v počítačoch rovnakú funkciu ako set top boxy v televízoroch. Ich prostredníctvom môžete na monitore sledovať televízne vysielanie voľne šírené vzduchom.

Môžete platiť mesačný poplatok u svojho poskytovateľa káblovej televízie, ale ak dávate prednosť flexibilite bez mesačných poplatkov, môžete si vytvoriť vlastný zoznam TV staníc a programov vďaka digitálnemu prijímaču s TV kartou. V internetovej ponuke nájdete TV karty rôznych značiek. Vyberte si na základe odporúčaní, recenzií alebo rád a tipov niektorej značkovej firmy.

TV Karty

TV Karty – veľa programov pod prstom

Zanechať odpoveď