Umelý ratanový nábytok – módny hit záhrad a terás

Moderný, štýlový, praktický a takmer bez údržbový – umelý ratanový nábytok, ktorý momentálne kraľuje nielen súkromným záhradám a terasám, ale aj na letných terasách kaviarní, reštaurácií, cukrární či barov. Z umelého ratanu sa stal veľmi obľúbený exteriérový, ale aj interiérový doplnok. Svoje využitie našiel tento módny hit aj priamo v domácnostiach, a to nielen v zimných záhradách, ale napr. aj v podobe barového a jedálenského sedenia, kde v kombinácii s inými materiálmi, ako je drevo či kov, dokonale vynikne. Umelý ratanový nábytok je stále populárnejší aj vďaka veľmi pestrej ponuke rôznych variácií, ktorá je momentálne dostupná na trhu.

umely-ratanovy-nabytok-2

Umelý ratanový nábytok je obľúbený aj v domácnosti

Stoličky, kreslá, sedacie súpravy, lehátka, leňošky aj hojdačky…

Ak sa rozhodnete pre umelý ratanový nábytok, otvorí sa pred vami veľmi široká škála možností, typov, farieb aj tvarov, z ktorých si môžete vyberať. Klasické záhradné stoličky čoraz viac nahrádzajú pohodlné ratanové kreslá rôznych tvarov v praktických zostavách a kombináciách, napr. 4 až 6 kusov pohodlných kresiel z umelého ratanu s jedálenským stolom v tvare kruhu, obdĺžnika či štvorca alebo dvojkreslo s konferenčným príručným stolíkom a dvoma samostatnými kreslami (2+1+1). Luxusnú a komfortnú letnú obývačku na terase či v záhrade vytvoríte pomocou priestranných rohových sedacích súprav s mäkkými vankúšikmi, ktoré môžete doplniť ďalšími doplnkami a nábytkom z umelého ratanu, napr. nádobami na kvety, stolíkom, kreslami, ležadlami alebo závesnými hojdacími kreslami.

umely-ratanovy-nabytok-3

Umelý ratanová nábytok vhodný na terasu alebo do záhrady

Najluxusnejší a maximálne komfortný umelý ratanový nábytok

Čerešničkou na torte spomedzi umelého ratanového nábytku sú dizajnovo tvarované, oblé pohovky s baldachýnom, ktoré vášmu relaxu dajú nádych maximálneho luxusu a komfortu a vašej terase či záhrade ten pravý šmrnc. Tieto luxusné pohovky svojim tvarom a veľkosťou pripomínajú veľkú okrúhlu posteľ a tak bude skutočným pôžitkom dopriať si na takomto krásnom mieste príjemnú poobedňajšiu či večernú letnú siestu v kruhu najbližších. Vyberte si umelý ratanový nábytok, ktorý je nielen atraktívny svojím vzhľadom, ale vydrží vám slúžiť celé roky.

Zanechať odpoveď