Úspešní muži nosia aktovky!

Mnoho chlapov má voči pánskym taškám či aktovkám značné predsudky. Považujú nosenie aktovky za zženštilé, pretože logika káže, že len ženy môžu nosiť kabelky a muž ktorý ich nosí, vlastne ani nie je muž. Veľká chyba! Keby ste sa nenechali ovládať nezmyselnými predsudkami, tak by ste si určite všimli, že pánske aktovky nosia väčšinou iba muži v oblekoch, ktorý hneď na prvý pohľad vyzerajú sebavedome a úspešne. Nosia ich hlavne muži, ktorí si na seba vedia zarobiť, sú šikovní a vozia sa na drahých autách. Len ťažko nájdete na ulici chlapa oblečeného v mikine a držiaceho pánsku aktovku. Úspešného človeka spoznáte na prvý pohľad a on sa nehanbí nosiť oblek, nehanbí sa nosiť ani kvalitnú koženú pánsku obuv a určite sa nehanbí nosiť štýlovú aktovku.

Pánske aktovky

Pánske aktovky vyzerajú veľmi sofistikovane

Praktické aktovky

Pánske tašky za vás vyriešia dilemu, keď neviete kam šikovne odložiť svoj mobil, tablet, diár a množstvo ďalších drobností, ktoré nutne potrebujete počas bežného či pracovného dňa. V aktovke budú mať svoje miesto, budú v bezpečí a hlavne ich budete mať pekne poruke vždy, keď to budete potrebovať. Oceníte ich aj počas vašej dovolenky alebo pri pracovnom posedení s klientom pri poháriku dobrého vínka. Výberom aktovky dávate najavo váš osobný štýl a pokiaľ vyberiete skutočnú kvalitu, pánska aktovka vás bude pri práci aj v súkromí sprevádzať mnohé roky. Je to okrem iného aj dokonalý módny doplnok, vďaka ktorému bude váš outfit pôsobiť o niečo viac trendy, nehovoriac o tom, že ženy milujú mužov s aktovkami.

aktovky

Aktovka každodennou súčasťou muža

Kožené pánske aktovky musia byť kožené

Keď poviem aktovka, len ťažko si predstavíte tašku z látky či koženky – kvalitná aktovka je vždy vyrobená z pravej kože. Koža je pre pánsku tašku ideálna a to nielen kvôli tomu, že kožené tašky pôsobia luxusne a štýlovo, ale sú aj nenáročné na údržbu a odolné – preto vydržia omnoho dlhšie než aktovky vyrobené z iných materiálov. Aby vaša aktovka ladila s ostatným oblečením, siahnite po overených farbách a to buď elegantnej čiernej alebo nesmrteľnej hnedej či škoricovej.

Zanechať odpoveď