Uvažujete tiež o kúpe ready made a.s.?

Ready made akciová spoločnosť je firma, ktorá bola založená za účelom ďalšieho predaja. Pri bežnom založení novej spoločnosti sa doba založenia môže pretiahnuť na niekoľko týždňov, až mesiacov, zatiaľ čo s ready made spoločnosťou môžete začať podnikať okamžite po prevode obchodného podielu spoločnosti na vás. Potrebné operácie je možné zrealizovať počas jedného stretnutia v dobrej firme zaoberajúcej sa predajom vopred pripravených obchodných spoločností.

ready made a.s.

Začnete tak, že prídete na hotové – ready made a.s.

Ready made akciová spoločnosť

Na našom trhu existuje množstvo špecializovaných firiem zaberajúcich sa problematikou offshore a ready made akciových spoločností. Ak sa rozhodnete pre takýto postup a vyberiete si vhodnú akciovku, ktorá je v ponuke na konkrétnom firemnom zozname, potom má táto akciová spoločnosť už vybavenú voľnú živnosť. Môžete začať podnikať už v rovnaký deň, keď dôjde k prevodu spoločnosti na vás ako nového vlastníka. V cene ready made a.s. je zahrnuté aj usporiadanie a organizácia valného zhromaždenia, voľba nových členov predstavenstva a dozornej rady akciovej spoločnosti. Samozrejmosťou je overenie potrebných listín a podpisov na všetkých dokumentoch a listinách, ako aj súdny poplatok za zápis zmien do obchodného registra.

ready made a.s.

S ready made spoločnosťou môžete začať podnikať okamžite – hoci aj z domu

Ready made a.s. je alternatíva i pre cudzincov

Spôsob a forma začať podnikať s ready made a.s. je výhodná aj tým, že vybrať sa vždy dá z viacerých založených spoločností. Čakajú možno aj na vás, aj keď sú možno skôr pre skúsenejších podnikateľov s dobrým zázemím. Vyberte si premyslene a vhodne predmet vášho podnikania alebo sídlo spoločnosti. Ready made a.s. je výhodná aj pre cudzincov, ktorí sa v našich predpisoch príliš nevyznajú. Firma, ktorú sú zvolíte, vám musí potvrdiť a zdokladovať, že vami zvolená spoločnosť z ich zoznamu nikdy nepodnikala, ani nemá žiadne záväzky či pohľadávky. Na valnom zhromaždení, ktoré pre vás zorganizuje, dohodnete všetky ostatné zmeny ready made a.s. Firma, s ktorou sa dohodnete na kúpe, vám garantuje presný zápis zmien do obchodného registra. A vy môžete začať podnikať. Viac info nájdete i TU.

Zanechať odpoveď