V army shope si prídu na svoje aj tí, ktorých baví airsoft

Väčšina z nás si asi pod názvom army shop predstaví predajňu, ktorá má vo svojej ponuke hlavne pestrý vojenským materiál, ktorý bol z rôznych dôvodov vyradený z armádnej výstroje. Nemusí to ale vôbec platiť univerzálne. Pod názvom army shop sa môže skrývať oveľa väčšia pestrosť a rozmanitosť produktov a položiek súvisiacich aj s outdoorovými aktivitami.

army shop

Army shop ponúka okrem iného aj survival kit

Navštívili ste už nejaký army shop?

Stále však platí, že správny army shop sa zaoberá hlavne predajom armádnych prebytkov, vojenskej výstroje, originálov aj vojenských reprodukcií. V mnohých nechýba tovar pre obľúbené outdoor aktivity, vrátane športového oblečenia a topánok. Prídu si tu na svoje aj tí, ktorých bavia airsoftové hry, populárny paintball, camping alebo trampovanie. Vždy platilo a v súčasnej dobe stále platí, že čo je vyrobené pre armádu, je aj kvalitné. Vojaci by mali vo svojom oblečení prežiť aj tie najextrémnejšie podmienky. Takže skúste sa vybrať do vášho najbližieho army shopu a presvedčiť sa na vlastné oči, čo všetko sa tam dá vidieť a nakúpiť.

Airsoft zbrane su súčasťou sortimentu army shopov

Po konštrukčnej stránke zvyčajne delíme airsoftové zbrane na takzvané manuály, elektriky a plynovky. Prvé dve kategórie patria konštrukčne medzi vzduchovky, kedy energiu strele dáva vzduch stlačený piestom vo valci v okamihu výstrelu. Plynovky patria medzi vetrovky, u ktorých energiu strele dáva expanzia vopred stlačeného plynu vznikajúceho zo zásobníka. Manuály boli prvé a stále zostávajú celosvetovo najviac rozšírenú kategórií airsoftových zbraní. Ide v zásade o realisticky vyzerajúce vzduchovky, ktoré je nutné pred každou ranou samostatne natiahnuť rukou.

army shop

Nájdete tam aj rôzne obranné prostriedky i pre ženy

Army shop ponúka aj prostriedky vhodné na sebaobranu

V army shopoch je okrem základného vybavenia do terénnych prírodných podmienok možné za prijateľné ceny zohnať aj zdravotnícky materiál či potreby pre prežitie v prírode. V ich ponuke sú rôzne zatváracie nože, sady pre založenie ohňa, núdzové prístrešky a variče. Nákupmi v army schope sa môžete perfektne vybaviť na pobyt v prírode a užívať originálnejšiu dovolenku. V ponuke niektorých špecializovaných army shopov sú tiež rôzne ostré strelné zbrane a strelivo.

 

Zanechať odpoveď