Vhodne zvolené šatky oživia a skvelo doplnia outfit každej dámy

Dámska móda, topánky a doplnky – to je svet, ktorý ponúka množstvo kombinácií a variantov, vďaka ktorým sa dokážeme dopracovať k dokonalému outfitu a vizáži. Jedno bez druhého by však nefungovalo, preto je potrebné vyberať dámske oblečenie, obuv ale aj doplnky s citom a dôkladne, pretože práve módne doplnky (a niekedy môže ísť naozaj o ten najmenší detail, ako napr. šatka alebo šperk) dokážu dať outfitu a celkovej vizáži tú správnu bodku, určitú iskru a originálny šmrnc. Napríklad práve šatky patria k veľmi všestranným doplnkom a to nielen vďaka tomu, že ponúkajú veľmi pestrú škálu možností výberu, od rôznych materiálov, strihov, veľkostí, až po pestrú paletu farieb a vzorov, ale sú zároveň aj módnym doplnkom, ktorý je možné nosiť takmer ku každému outfitu, či je to elegantná, ležérna alebo športová móda.

šatky

Šatky sú najpohodlnejšími doplnkami ku každodennému outfitu

Prečo nezabúdať na šatky a čo všetko správne zvolená šatka dokáže?

Dámy by v móde a obliekaní určite nemali na praktické a efektné šatky zabúdať, pretože okrem vizuálneho a estetického hľadiska môžu práve šatky často poslúžiť aj ako veľmi praktická záležitosť, ktorá ochráni naše hrdlo, krk, dekolt alebo aj ramená pred chladom, napr. z klimatizácie v kanceláriách alebo aj pri cestovaní na dovolenky, kedy je najmä v lietadlách klimatizačné zariadenie často pustené naozaj naplno. Správne zvolená šatka naviac dokáže krásne rozžiariť tvár, farebne oživiť outfit a tiež vizuálne upraviť proporcie či skryť prípadné nedokonalosti postavy.

šatky

Aj obyčajný čierny outfit môže vyzerať štýlovo a mladistvo

Šatky môžete nosiť na 100 spôsobov

Šatky vám ponúkajú veľmi veľa možností nielen svojim pestrým výberom, ale aj spôsobom nosenia, pretože ide o módny doplnok, ktorý je skutočne možné nosiť aj na 100 spôsobov. Už len samotných spôsobov viazania šatiek okolo krku či ramien nájdete na internete v hojnom počte a to nie je všetko, pretože šatky vám môžu skvelo poslúžiť aj ako čelenka či ozdoba do vlasov a tiež ako opasok či dokonca ako plážové šaty uviazané okolo krku alebo pása.

Zanechať odpoveď