Vlásky clip-in – moderný vlasový doplnok pre každú ženu

clip-in vlasy

Nádherné lesklé vlasy na počkanie

Vlásky clip-in sú veľmi zaujímavým a moderným vlasovým doplnkom, ktorý dokáže mnohým ženám vyriešiť ich nespokojnosť s kvalitou svojich vlasov aj problémy s vytvorením dokonalého účesu.

V súčasnosti patrí k bežnému štandardu, že dámy podstupujú rôzne zmeny a vylepšenia svojho vzhľadu, pretože riešenie sa dnes už nájde takmer na všetko, napr. krátke a riedke mihalnice zmeníte na nepoznanie pomocou trsov umelých rias, lámavé krehké nechty vylepšia krásne dlhé gélové nechtíky a bronzovú pokožku či dokonalý úsmev s krásnymi bielymi zúbkami už tiež môžete mať takmer na počkanie. Najčastejšou a veľmi výraznou zmenou je však najmä zmena účesu a práve vlásky clip in a rôzne clip-in príčesky umožňujú meniť účes nielen rýchlo, ale aj tak často ako sa vám zachce.

Kedy sa vám môžu vlásky clip-in hodiť?

clip-in

S clip in vlasmi účesy na rôzne príležitosti

Vlásky clip-in sa vám budú hodiť zakaždým, keď potrebujete mať krásne vlasy a dokonalý účes spolu s dokonalým outfitom, čo znamená, že takmer vždy a na ktorúkoľvek príležitosť.

Aj keď sa vlásky clip-in sa najčastejšie využívajú na predĺženie a zahustenie vlasov, výborne sa hodia aj na oživenie a spestrenie účesu napr. použitím výrazných farebných clip in prameňov dosiahnete skvelý efekt melíru aj bez použitia farby na vlasy. Nezanedbateľná je aj úspora času, ktorý by ste inak pri bežnom farbení a melírovaní museli stráviť v kaderníctve.

Vlásky clip-in – riešenie, ktoré ocenia aj čerstvé mamičky

clip-in

Úžasný rozdiel s clip-in vlasmi

Vlásky clip-in sú ideálnym riešením aj pre tehotné ženy či ženy po pôrode, pretože väčšina žien veľmi dobre vie aký vplyv na kvalitu vlasov môže mať tehotenstvo, pôrod aj samotné dojčenie.

Vlasy vplyvom hormónov strácajú lesk, slabnú a často aj viac vypadávajú, preto je niekedy najlepším riešením skrátiť ich dĺžku na praktický polodlhý účes a používať vlásky clip in, ktoré sú veľmi praktické a svojim spôsobom aplikácie aj nenáročné na čas. Veľkou výhodou je aj to že clip-in vlasy nezaťažujú vaše oslabené vlasy, pretože si nevyžadujú žiadnu aplikáciu pomocou tepla či lepidiel.

Zanechať odpoveď