Vnútorné plastové parapety na mieru

Pokiaľ ste vyznávačom umelých hmôt a pripravujete si výmenu okien za plastové, potom je asi logické, že sa rozhodnete aj pre vnútorné PVC parapety do jednotlivých miestností svojho obydlia. Pre výrobu takýchto dosiek sa používajú výhradne nerecyklované komponenty. Ako východisková surovina sa používa materiál ako na výrobu okenných profilov. Povrch je potiahnutý dekoratívnou laminátovou fóliou, ktorá máva nielen dekoratívny charakter ale aj chráni povrch proti mechanickému poškodeniu. PVC parapetné dosky majú absolútnu odolnosti proti vlhkosti. Ich praktickou výhodou je aj relatívne ľahká inštalácia. Sympatická je aj nižšia obstarávacia cena a hmotnosť. Výber na trhu je veľký, nie je ťažké vybrať si parapety úplne na mieru do vášho bytového interiéru.

parapety

Dokonalý a útulný domov aj vďaka okenným parapetám

Plastové komôrkové parapety sa dajú objednať aj na mieru

Povrch parapetných dosiek je pokrytý špeciálnymi dekoratívnymi a ochrannými plastovými vrstvami, ktoré zaručujú vysokokvalitný štandard týchto výrobkov. Parapety sú na trhu dostupné v rôznych hrúbkach, šírkach a dĺžkach a je samozrejme vždy možnosť nechať si ich po dohode s dodávateľom narezať aj na mieru podľa veľkosti vašich okien. Vysoká odolnosť voči poškriabaniu, vysoká tvrdosť a odolnosť voči opotrebovaním a odolnosť na vplyvy iných aktívnych chemických reakčných činidiel robí tento typ parapet veľmi obľúbený. Naviac nepotrebujú špeciálnu údržbu, sú ekologicky nezávadné a dlhodobo odolné voči teplu a svetlu.

parapety

Originálne parapety na mieru môžete mať aj u vás doma

Parapety su laminované špeciálnymi ochrannými a dekoračnými vrstvami

Povrch je pokrytý špeciálnymi ochrannými dekoračnými PVC filmami, ktoré sú ekologicky nezávadné a príjemné na dotyk. Dávajú parapetám elegantný vzhľad a príjemný dojem. Sú bezpečné pred lokálnym mechanickým poškodením a vplyvu nízkych či vysokých teplôt. Nemal by im vadiť cigaretový popol, horúci džbán, povlak rozliatej kyseliny či alkoholu. Parapetné dosky s vertikálnymi vnútornými okrajmi sú vyrobené a navrhnuté takým spôsobom, že svojou tvrdosťou a vlastnosťami odolávajú rôznemu vplyvu v tlaku a ohybe. Po hodinke hľadania aj na internete si ľahko nájdete parapety na mieru k vašim oknám vyhovujúce vašim predstavám.

 

Zanechať odpoveď