Xtra TV – najlepšia satelitná TV na Ukrajine

xtra tv

Príslušenstvo, ktoré potrebujete pre naladenie k Xtra TV

Xtra TV je ukrajinská digitálna satelitná televízia s niekoľkoročnou tradíciou, ktorá v roku 2012 získala aj významné ocenenie „Najlepšia platená satelitná TV platforma“ od Media & Sat Leaders, čo len svedčí o jej kvalite a obľúbenosti na Ukrajine. Okrem toho, bola Xtra TV aj vôbec prvou digitálnou satelitnou televíziou na Ukrajine, ktorá svojim zákazníkom ponúkla možnosti predplatenia programov. Čím si však svoje ocenenie zaslúžila a čo „extra“ ponúka svojim zákazníkom? Práve o tom sme napísali pre vás náš dnešný článok.

Čo je potrebné pre naladenie Xtra TV?

Prvou výhodou, ktorú Xtra TV ponúka je jej náročnosť, resp. skôr nenáročnosť, na vybavenie, ktoré je potrebné pre jej sledovanie. Všetko čo potrebujú zákazníci pre jej naladenie je samozrejme TV, ďalej satelitná anténa, ktorá je schopná prijímať signál zo satelitov Amos a ASTRA, satelitný prijímač so slotom na dekódovacie karty značky Conax a predplatenú kartu s vašim balíčkom programov od firmy Xtra TV.

Programy, ktoré vás zaujímajú

Druhou výhodou je unikátna možnosť prispôsobenia si svojich TV programov na mieru. Xtra TV totižto neponúka niekoľko balíčkov so zmesou rôznych programov, z ktorých väčšina pre vás vôbec nie je zaujímavá, ale ponúka iba balíčky s programami zameranými na určitú oblasť. V Xtra TV ponuke sú tak balíky programov, ako napr.:

  • Knowledge (Vzelávanie), ktorý obsahuje programy ako napr. National Geographic alebo všetky programy od Discovery
  • Movies (Filmy), kde nájdete TV programy so 100% dávkou kvalitných filmov a hlavne filmových noviniek
  • Movies + (Filmy +) – doplnkový balík programov pre Movies, kde nájdete TV stanice Evrokino a India TV
  • Sports (Športy) pre všetkých skutočných fanúšikov športu, ktorí si nechcú nechať ujsť ani jeden zápas, súťaž či preteky
  • Football (Futbal) – balíček dvoch programov, ktorý je zasa akýmsi doplnkom pre programový balík Sports, avšak je zameraný len a len na futbal
  • Family (Rodina), v ktorom nájdete predovšetkým programy s rozprávkami vhodné pre deti
  • Universal, ktorý je kombináciou niekoľkých menej známych programov podobných tým z kategórie „Knowledge“
xtra tv

Vďaka Xtra Tv balíčku Knowledge môžete okrem iného sledovať aj National Geographic

Práve vďaka tejto možnosti si môžete z ponuky Xtra TV vybrať a platiť iba za programy, ktoré vás skutočne zaujímajú. Bonusom je to, že Xtra TV ponúka oveľa viac kvalitného obsahu a menej reklám ako hociktorá iná satelitná TV!

Zanechať odpoveď