Zájazdy na futbal po celom svete

zájazdy na futbal

Objednajte si zájazdy na futbal a zažite tú najlepšiu atmosféru!

Máte radi futbal, vášeň, elektrizujúcu atmosféru? Fandíte nejakému veľkoklubu? Chceli by ste vidieť svojho obľúbeného hráča naživo? Ak ste odpovedali áno, tak práve pre Vás je tu skvelá možnosť. Sú tu pre Vás zájazdy na futbal.

 

Destinácie, kam sa konajú zájazdy na futbal

Taliansko, Španielsko alebo Francúzsko, to nie sú len krajiny s krásnymi plážami ale najmä úžasnými bojmi na trávniku. Každý futbalový nadšenec by chcel zažiť neopakovateľnú atmosféru počas derby medzi veľkoklubmi FC Barcelona a Real Madrid nazývane tiež „El Clasico“. Taktiež môžete naživo podporiť lídra Slovenskej reprezentácie Mareka Hamšíka pôsobiaceho v talianskom Neapole. V hlavnom meste francúzska sídli milionársky klub PSG, ktorý každý rok pritiahne veľa zvučných mien, medzi ktoré nepochybne patrí aj Švédsky ostrostrelec Zlatan Ibrahimovič.

Vo futbalovej Európe však udáva tempo bavorský veľkoklub Bayern Mníchov. V Mníchove okrem skvelého futbalu môžete navštíviť aj legendárny Oktoberfest. V neposlednom rade musím spomenúť futbalové zájazdy do Anglicka. Premier league patrí medzi najlepšie ligy na svete. Okrem klubov, ktoré sú pravidelnými účastníkmi európskych pohárov ako FC Chelsea, Arsenal, Liverpool (v ktorom pôsobí aj Martin Škrteľ ) alebo mestských rivalov Manchester City a Manchester United, tu pôsobia aj menšie kluby, ktoré zdobí úžasné fanúšikovské zázemie, ktoré dokáže vytvoriť strhujúcu atmosféru.

Zájazdy na Európsky futbal

Vo futbalovej Európe bojujú najlepšie kluby z celej Európy o titul ligy majstrov alebo o Európsky pohár v ktorom tento rok má po dlhšom čase svojho zástupcu aj Slovenská republika. Slovan Bratislava v skupinovej fáze navštívi Švajčiarsky Bern ale aj Hamšíkov SSC Neapol. Liga Majstrov ako každý rok ponúkne množstvo kvalitných a napínavých zápasov, ktoré ukážu kto zdvihne nad hlavu najstaršiu klubovú trofej. V tejto sezóne sa bojuje aj o Majstrovstvá Európy vo Francúzsku v roku 2016. Slovensko vstúpilo do kvalifikácie úspešne na pôde Ukrajiny.

zájazdy na futbal

Fandite svojmu obľúbenému veľkoklubu naživo!

Dostali ste chuť na futbal? Tak neváhajte a zarezervujte si hneď teraz lístky na futbalové zájazdy po celej Európe a podporte svoj obľúbený tím.

Zanechať odpoveď