Zažite Maldivy na vlastnej koži

Nie je dovolenka, ako dovolenka. Máte už dosť takých tých klasických každoročných dovoleniek v Taliansku, Chorvátsku alebo Bulharsku? Vyskúšajte dovolenku z trošku odlišného súdka. Dajte prednosť exotike v podobe jedného z najkrajších rajov na našej planéte menom Maldivy. Táto exotická destinácia navždy zmení Váš pohľad na dokonalú dovolenku. Prekrásne prostredie a príroda, luxusné a nezameniteľné ubytovanie s romantickým nádychom bude pre Vás a Vašu polovičku ako vystrihnuté z obrázka. Avšak tento malebný ostrov má toho vo svojej ponuke oveľa viac, a preto sú Maldivy skvelou voľbou nielen pre páriky, ale aj pre rodiny s deťmi alebo partie kamarátov.

maldivy

Maldivy majú krásne rezorty.

Maldivy poskytujú dobrodružstvo na každom kroku

Pokiaľ si myslíte, že Maldivy ponúkajú svojim návštevníkom iba prekrásne miesto na dokonalý relax, ste na omyle. Na ostrove máte možnosť využiť veľké množstvo rôznych výletov a vyskúšať mnohé aktivity, ktoré len tak hocikde nezažijete. Tak ako takmer každá turistická destinácia, aj tu si môžete vychutnať celodenné výlety naprieč rôznymi časťami ostrova. Na tom by nebolo nič špeciálne, ibaže každá časť ostrova poskytuje nezabudnuteľné zážitky. V hlavnom meste Male môžete absolvovať 30-40 minútovú plavbu ponorkou, ktorá Vás zoberie až do 40 metrovej hĺbky Indického oceánu. Iné časti ostrova zas ponúkajú potápanie so žralokmi, pozorovanie delfínov a veľrýb alebo rôzne športové aktivity na vode.

maldivy

Maldivy si zamilujete.

Bývajte na vode

Pre Maldivy sú charakteristické malé, nádherné a luxusne vybavené domčeky postavené na vode, ktoré slúžia ako ubytovanie pre dovolenkárov. Práve tieto domčeky sú jedným z rozhodujúcich faktorov, prečo sa niektorí ľudia rozhodnú na tento prekrásny ostrov vycestovať. Niet sa tomu čo čudovať. Stačí keď si pozriete na internete fotky týchto domčekov a nebudete vedieť z nich odtrhnúť oči. V momente keď sa dokážete odpútať od tej nádhernej fotky, na ktorej môžete byť aj Vy, začnú Vaše prsty do internetového vyhľadávača ťukať slovné spojenie „Maldivy dovolenka“. Tak na čo ešte čakáte? Nahlasujte v práci dovolenky, baľte kufre a šťastnú cestu!

Zanechať odpoveď