Značkové tenisky sú pre hip-hoperov ako šperk

Každý hip hoper vám povie, že štýl obliekania nie je len o tom niečo „hodiť“ na seba. Je to ich životný štýl. A tak, ako sa niektoré dievčatá parádia rôznymi doplnkami, šperkami a hodinkami, pre hip hoperov sú to šiltovky a značkové tenisky, ktoré dolaďujú tento ich jedinečný štýl.

Značkové tenisky boli vždy súčasťou hip hopového štýlu

Ako hip hoperi hovoria, v tejto kultúre ide o to byť prítomný „tu a teraz“. Hip hop vznikol na ulici a preto boli tenisky odjakživa tou správnou obuvou. Mnohí mali tie najlacnejšie verzie tenisiek, kým sa im takmer nerozpadli na nohách. Veľké dizajnérske značky prišli s nápadom vytunovať aj takú obyčajnú obuv akou sú tenisky. Stále to bola tá pohodlná, mäkká obuv vhodná na pouličné tance, no pridal sa štýl, charakter a unikátnosť v každom páre obuvi. A ako to už chodí, prišiel jeden, dvaja, urobili vo svojej komunite dojem a už to chcel mať každý.

značkové tenisky

Značkové tenisky pozdvihnú vašu módnu úroveň.

Pohodlie je na prvom mieste

Išlo predovšetkým o pohodlie. Mnohí hip hoperi jazdia na skateboardoch, pričom niektoré značkové tenisky sú špeciálne navrhnuté na tento druh športu či zábavy. Ľudia z tejto komunity majú radi svoje pohodlie nie len na chodidlách. V hip hop móde len ťažko nájdete obtiahnuté alebo formálne oblečenie. Prevládajú veľké a široké tričká, mikiny a tepláky.

Možno ste už aj vy zaregistrovali rôzne značkové tenisky s aplikáciami ako krídla, alebo zipsy a pracky, rôzne farby od krikľavých neónových až po zlaté a strieborné, či svietiace podrážky. Ak keď si dosť dávajú záležať na výbere štýlového oblečenia, značkové tenisky sú predsa niečím výnimočným. Mnohé sa dokonca vyrábajú v limitovanej edícii, kedy ich je len zopár originálov a vtedy pravý hip hoper dokáže spraviť aj takmer nemožné pre ich získanie. U mnohých dokonca nie je nezvyčajné vidieť zbierku značkových tenisiek.

značkové tenisky

Značkové tenisky pre hiphoperov musia byť pohodlné, inak sa v nich zle tancuje.

Kým u podaktorých vidieť luxusné oblečenie len na základe vkusného celkového vzhľadu, hip hoperi radi zdôrazňujú drahé luxusné značky na svojich outfitoch. Akoby tým chceli vyhlasovať, že už nie sú tí chudobní pouliční tanečníci. Chcú zdôrazniť, že ide o rovnako dôležitý a luxusný životný štýl ako ktorýkoľvek iný.

Zanechať odpoveď